Чинна міська влада спільно з депутатами завжди турбувалася про те, щоб Запоріжжя отримувало якомога більше молодих дерев. Щороку, протягом 5 років, завдяки дієвій депутатській роботі Дмитра Сірого, Дніпровський район стабільно отримував нові насадження. Всього за цей час було висаджено понад 2500 молодих дерев, які не тільки радують око, але і виконують свою найважливішу функцію – очищають повітря нашого міста.

Сьогодні нові насадження отримав Парк Афганців. Депутат міської ради спільно з мешканцями будинку 31 по вулиці Дніпровські пороги і Товариська, 68, висадили дубову алею. Тепер в сквері буде рости 21 дерево.

Відзначимо, що городяни з ентузіазмом підходять до даної ініціативи влади і з задоволенням беруть участь в подібних акціях.
Ми активно продовжуємо програму озеленення Запоріжжя і не зійдемо з заданого курсу. Дерев багато не буває, тим більше в нашій екологічної ситуації, необхідно висаджувати якомога більше нових молодих саджанців. Як відомо, дерева – це натуральні фільтри. Вони не тільки виробляють кисень, але й виконують пило і газоочистку. Наш Дніпровський район завжди стрімко розвивався у цьому напрямку і наш прямий обов’язок продовжувати ці традиції. Дніпровський район є і буде найзеленішим і екологічно чистим районом міста, підсумував депутат міської ради від Дніпровського району, Дмитро Сірий.
Представник влади також зазначив, що дану програму вони мають намір підтримувати всіма силами.

Відзначимо, що фахівці в сфері екології говорять про те, що зараз у Запоріжжі засаджено близько 600 га. Для того, щоб жителям міста легко і вільно дихалося, необхідно засадити зеленими насадженнями ще 1017 га.
Однозначно, що роботи в цьому напрямку достатньо, однак важливо, що вона не припиняється, а лише набирає оберти.