Старт покладено: у Дніпровському районі Запоріжжя відбувся дебютний турнір з футболу для малечі (фото)

Захід ініційовано молодими перспективними тренерами з Правого берега, які звернулися з проханням допомогти у проведенні спортивного заходу до діючого депутата міської ради Дмитра Сірого

У Бородинському мікрорайоні провели перший товариський турнір з футболу «Відкритий Кубок Дніпровського району». Захід ініційовано молодими перспективними тренерами з Правого берега, які звернулися з проханням допомогти у проведенні спортивного заходу до діючого депутата міської ради Дмитра Сірого.

«Тренери з футболу, з якими я тісно співпрацюю з першого дня своєї каденції, звернулися до мене з пропозицією провести футбольний турнір для дітей рідного району. Відмовити я не міг, так як постійно піклуюся про розвиток спортивної індустрії у нашому місті, зокрема таких видів спорту як дзюдо і бокс. Та саме з футболом мене пов’язує тісна сімейна історія, адже мій син тренується на базі ДЮСШ «Металург». Тому, коли зародилася така ідея, я без вагань вирішив посприяти проведенню цього турніру. Разом із кандидатом у депутати до обласної ради від партії Володимира Буряка «Єднання», Кирилом Єрмоленком ми разом із тренерами втілили цю ідею у життя», –  зазначив кандидат у депутати до міської ради від партії Володимира Буряка «Єднання» Дмитро Сірий.

Змагання проходили на базі школи №100, на території оновленого спортивного комплексу, який побудовано за часи каденції Дмітра Сірого. Тож, відтепер є можливість запроваджувати подібні турнірі для підростаючого покоління юних спортсменів.

«За ці 4,5 роки мені разом із тісною співпрацею із діючим мером міста Володимиром Буряком вдалося реконструювати на своєму прямому 55 окрузі, найбільший спортивний комплекс під відкритим небом у школі №100. Такого до нас ніхто не робив. І тепер запоріжці мають можливість тренуватися у гідних умовах. Бородинський був, є, та буде найкращим мікрорайоном. Як і весь Дніпровський район, він має розквітати та удосконалюватися. І за нашої безпосередньої підтримки – це зробити більш ніж реально», –  підсумував Дмитро Сірий.

«Підтримую Дмитра Вікторовича у тому, що дійсно в 100-й школі створені чудові умови для занять спортом і фізкультурою. Тим не менш, така модернізація спортивних майданчиків не повинна бути унікальною, вона повинна бути скрізь – в кожному навчальному закладі, в кожному районі та у Запоріжжі в цілому. Діти мають займатися спортом та навчатися у комфорті. Тож, це одна з пріоритетних задач, яка покладається на нас, і вона вже закладена у план майбутньої п’ятирічки. Наше завдання розвивати та примножувати успіхи, які були досягнені за ці 4,5 роки роботи діючої влади», – підкреслив кандидат у депутати до обласної ради від партії Володимира Буряка «Єднання», Кирило Єрмоленко.

До слова, саме за комплексної роботи діючої влади Запоріжжя, ДЮСШ «Металург» з футболу отримало новий виток розвитку у своїй історії. Відтепер учні займаються улюбленим видом спорту на безоплатній основі. Вони забезпечені формою, необхідним інвентарем, тренери отримують гідну зарплатню. У місті відкрито 14 філіалів, відремонтовано 4 поля, модернізована тренувальна база на Великому Лузі. Ще більше дітей почали займатися футболом. Для прикладу – ще у 2016 році у ДЮСШ займалося 250 дітей. Станом на 2020 їх кількість збільшилася до 1500.

Участь у турнірі взяли спортсмени 2012-2013 років народження, що склали 4 команди, які представляли увесь Дніпровський район. Це ФК «Рома» (Бородинський мікрорайон), Збірна команда Осипенківського району, ФК «Шторм» (Хортицький район, Бабурка) та ФК «Колос» (Дніпровський район, Кремльовська). Незважаючи на свій юний вік, азарту та жаги до перемоги хлопцям було не займати, ніхто не хотів поступатися. Кожен із цих юних футболістів прагнув будь-що показати усі свої вміння тим паче перед найвимогливішими поціновувачами гри – батьками.

«Хотів би  висловити слова подяки Дмитру Сірому, за те, що він допоміг в організації такого масштабного турніру для наших дітей. Нам вдалося залучити до участі у змаганнях не тільки команду Бородинського мікрорайону, але й колективи зі всього Правого берега. Саме завдяки таким заходам, наші вихованці зможуть удосконалювати свою спортивну майстерність, мати більше ігрової та командної практики і розвиватися, насамперед, як особистість. Гадаю, що ми рухаємося у правильному напрямку і сподіваюся, що таких турнірів буде якомога більше», – Роман Мельничук, тренер ФК «Рома» (Бородинський мікрорайон).

Усі учасники турніру «Відкритий Кубок Дніпровського району», отримали пам’ятні призи – кубки, грамоти та медалі. А переможці змагань –  ФК «Рома» отримали комплект (10 шт.) м’ячів «Adidas». Організатори мають наміри й надалі проводити такі турніри, щоправда готові переглянути і вікову категорію учасників, аби якомога більше дітей мало змогу брати участь у подібних заходах.